reklama
reklama
30. 9. 2005 | poslední aktualizace: 30. 9. 2005  00:00

Mechanical Calculator 7.0 pomáhá usnadnit strojírenské výpočty

K novým softwarovým produktům určeným pro strojírenství a obrábění přibyl program Mechanical Calculator firmy Sodev. Je nástupcem populární aplikace Řezné podmínky, a umožňuje vypočítat různé veličiny a hodnoty, jež jsou nutné při obrábění, CNC programování či konstruování. Od svého předchůdce se liší řadou novinek.
Program získal nový moderní vzhled (nové ikonky a obrázky) v menu je k dispozici (volitelný styl zobrazování) a byl přidán nový jazyk - čeština bez diakritiky. Kromě 27 nových položek a více než 500 nových možností výpočtů přibyla možnost zvětšování či zmenšování okna aplikace, tisk hodnot i v políčkách (i náhled před tiskem), možnost exportu některých dat do několika souborových formátů (.txt, .csv, .xls, .doc, .html), informace o proveditelnosti výpočtu, při zadávání desetinného oddělovače lze použít jak čárku, tak i tečku, při nevyplněném...
Chcete si přečíst celý článek?
reklama
Technik přináší informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých oborech, a to s důrazem na výrobu a praxi. Informuje o posledních vědecko-technických trendech - IT, průmyslovém softwaru, automatizaci, nových materiálech, laserových technologiích a jejich aplikaci do klasických oborů, jako jsou obrábění, povrchové úpravy, svařování aj.
Newsletter
   
reklama
Z aktuálního čísla  
Partneři Technika  
reklama
reklama
reklama