reklama
reklama
3. 7. 2012 | poslední aktualizace: 3. 7. 2012  11:36

Vodovody a kanalizace s Byznys ERP

Kvůli kompletnímu sjednocení podnikové agendy, vyššímu zabezpečení zpracovávaných dat a jednodušší administraci se společnost Novadus, zabývající se výstavbou vodovodních a kanalizačních sítí, rozhodla zavést podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti JKR.
red
red
JKR Byznys ERP ve společnosti Novadus
JKR Byznys ERP ve společnosti Novadus
foto: archiv

Implementace ERP systému začala předimplementační přípravou, během které konzultanti JKR zmapovali současný stav datového základny a navrhli a definovali postupy a principy datových toků v Byznys ERP.

Nasazení systému probíhalo ve dvou krocích. Jako první se v rutinním provozu rozjela oblast obchodního a provozního okruhu, v další fázi pak byla do rutinního provozu uvedena i oblast účetní a ekonomická.

reklama

Hlavním přínosem zavedení nového informačního řešení se pro společnost Novadus stalo především kompletní sjednocení podnikové agendy s jasně definovanými datovými toky a možností uživatelské variability a dalšího rozvoje. Dále zajištění bezpečnosti zpracovávaných dat, zjednodušení administrace a snadné zálohování dat i celého systému.

Díky novému ERP systému také vzrostla okamžitá informovanost vedení společnosti i jednotlivých řídících pracovníků o stavu důležitých provozních oblastí, například formou průběžně aktualizovaných gridů na ploše. Důležitým přínosem se stala i možnost sdílení dokumentace ke stavbám v modulu CSD (Centrum sdílení dokumentů) v databázi systému Byznys ERP, včetně zabezpečeného vzdáleného přístupu. Pro lepší přehled a správu nad vozovým parkem začala společnost Novadus využívat modul Doprava ve standardním provedení s dílčími uživatelskými úpravami.

Více informací na www.jkr.eu a www.byznys.eu.

 

Společnost Novadus se zabývá výstavbou vodovodních a kanalizačních sítí včetně příslušných objektů a technologií. Dále provádí zemní práce, revitalizace rybníků a v minulosti realizovala i řadu rekonstrukcí památkových objektů se specializací na fasády a střechy. V poslední době se zaměřuje také na stavební práce v oblasti inženýrských sítí.

Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. Podnikové informační systémy Byznys ERP využívá v Česku více než 1250 organizací v nejrůznějších oblastech podnikání.

Autoři: red
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama
Technik přináší informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých oborech, a to s důrazem na výrobu a praxi. Informuje o posledních vědecko-technických trendech - IT, průmyslovém softwaru, automatizaci, nových materiálech, laserových technologiích a jejich aplikaci do klasických oborů, jako jsou obrábění, povrchové úpravy, svařování aj.
Newsletter
   
reklama
Z aktuálního čísla  
Partneři Technika  
reklama
reklama
reklama