reklama
reklama
3. 7. 2012 | poslední aktualizace: 3. 7. 2012  13:23

Jedinečné řešení pro projektanty

V nepřehledném trhu zaplaveném výrobky nejrůznější kvality má velký potenciál zaujmout projektanty promyšlený komplexní program kvalitních armatur. Právě takový odborníkům s úspěchem nabízí německá společnost Schell.
Schell inside 2012
Schell inside 2012
foto: archiv firmy Schell

Schell Inside je komplexní program zaměřený na projektanty velkých i menších objektů jako jsou restaurace, školy, sportovní stadiony a podobně. Německá společnost Schell nabízí už několik desetiletí kvalitní armatury i další komponenty sanitárních systémů. Nový program Inside je určen především profesionálům a to zejména tzv. specifikátorům nebo rozpočtářům, kteří se musí vypořádat s technickou stránkou stavby a specifikovat technické vybavení veřejných a komerčních sanitárních prostor.

reklama

Pro rychlé řešení zakázky může být výhodnější zajistit všechny armatury, splachovací systémy, ventily, příp. další doplňky u jednoho dodavatele. V případě společnosti Schell je zaručena kvalita materiálu i zpracování, všechny součástky mají dlouhou životnost a zároveň jednotný moderní design.

Schell nabízí splachovací podomítkové systémy, ovladače splachování, které nenaruší interiér i ty v bezdotykové verzi, klasické jednopákové baterie i jejich bezdotykové varianty určené do veřejných sanitárních prostor některé i s možností termické dezinfekce pro snížení rizika bakteriálních infekcí. V objektech využívaných veřejností, ať už jde o děti ve škole nebo diváky na stadionu, musí být armatury odolné a pravidla pro jejich výběr se poněkud odlišují od požadavků na instalaci, hygienu a funkčnost v běžné domácí koupelně.

Projektanti - specifikátoři ocení také připojovací a rohové ventily v designovém provedení. Ve veřejných sanitárních prostorech lze dobře využít ventily s ovládáním zabezpečeným proti neoprávněnému odběru vody. Výrobky společnosti Schell – Made in Germany – mají jednoduchou montáž a za výhodnou cenu nabízejí komplexní řešení pro rekonstruované objekty i novostavby .

Více na www.schell.eu.

Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR

Autoři: Aleš Řezáč
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama
Technik přináší informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých oborech, a to s důrazem na výrobu a praxi. Informuje o posledních vědecko-technických trendech - IT, průmyslovém softwaru, automatizaci, nových materiálech, laserových technologiích a jejich aplikaci do klasických oborů, jako jsou obrábění, povrchové úpravy, svařování aj.
Newsletter
   
reklama
Z aktuálního čísla  
Partneři Technika  
reklama
reklama
reklama