reklama
reklama
15. 8. 2012 | poslední aktualizace: 15. 8. 2012  13:36

Veletrh GET Nord propojí oblast technického zařízení budov s elektrotechnikou

Hamburský veletrh GET Nord reaguje na rostoucí technické požadavky a komplexnost infrastruktury dnešních budov.
red
red
Logo GET Nord
Logo GET Nord
foto: archiv

V listopadu 2012 představí mezinárodní vystavovatelé trendy v energetické efektivnosti, systémové technice a vybavení budov. Účastníci se mohou těšit na pestrý rámcový program i specializované expozice.

Od 22. do 24. listopadu bude hamburské výstaviště potřetí hostit odborný veletrh GET Nord věnovaný elektrotechnickému, sanitárnímu, vytápěcímu a klimatizačnímu zařízení budov. Na jednom podiu se tu představí elektrotechnické firmy současně s firmami specializovanými na technické zařízení budov (SHK).

reklama

Propojení těchto sektorů sleduje vývoj v technickém vybavení budov, který je dnes bez napojení řemeslných prací na řídicí techniku a dodávku energie nemyslitelný. Díky tomu je veletrh GET Nord atraktivní nejen pro odborníky z oblastí sanitárního zařízení, vytápění, klimatizace a elektrotechniky, ale přehled o technické nabídce zde mohou získat rovněž architekti.

Na základě zkušeností z minulého ročníku počítají organizátoři s 500 vystavovateli a 40 tisíci návštěvníky. Podpora silných průmyslových, řemeslných a zájmových svazů staví veletrh GET Nord 2012 do pozice vysoce kompetentní informativní a prodejní burzy.

Mezi hlavní témata veletrhu patří systémové inženýrství budov, technika sanitární, vytápěcí, klimatizační, větrací, osvětlovací, instalatérská, čerpací, pohonná a elektrotechnika, nástroje a podnikové zařízení včetně souvisejících služeb.

Více na http://get-nord.de nebo na stránkách oficiálního zastoupení hamburské veletržní společnosti v České republice www.naveletrh.cz.

Autoři: red
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama
Technik přináší informace o současných domácích i světových trendech v jednotlivých oborech, a to s důrazem na výrobu a praxi. Informuje o posledních vědecko-technických trendech - IT, průmyslovém softwaru, automatizaci, nových materiálech, laserových technologiích a jejich aplikaci do klasických oborů, jako jsou obrábění, povrchové úpravy, svařování aj.
Newsletter
   
reklama
Z aktuálního čísla  
Partneři Technika  
reklama
reklama
reklama